Vartojimo paskola - Credit King

Vartojimo paskola (kitaip dar vadinama vartojimo kreditas arba vartojamoji paskola) yra skirta vartojimo poreikiams tenkinti. Tai patogus būdas padengti tokias kasdienes išlaidas kaip medicininis gydymas ar odontologijos paslaugos, buitinės technikos įsigijimas ar namų remontas. Vartojimo paskolą galima rinktis tiek esant poreikiui įsigyti smulkius pirkinius, tiek padengti išlaidas, susijusias su pirkiniais, kurie gali pagerinti buitį. Planuojant atostogas ar įgyvendinant kitus planus, tokius kaip automobilio remontas ar namų atnaujinimas – vartojimo kreditas gali padėti realizuoti šias idėjas padengiant trūkstamą sumą.

Vartojimo paskola: kodėl verta rinktis?

 • Patrauklios palūkanos;
 • Pinigai panaudojami ten, kur jų labiausiai reikia;
 • Nereikia įkeisti turto;
 • Vartojimo paskolos suteikimo tvarka yra paprasta;
 • Dažniausiai atsakymas dėl paskolos suteikimo yra pateikiamas greitai, iki 1 valandos.

Vartojimo paskolos paraiškos teikimo procesas:

 • Credit King sistemoje užpildykite paraišką. Tai galite padaryti čia.
 • Paraiškoje nurodykite pageidaujamą pinigų sumą ir laikotarpį, kuriam planuojate imti vartojimo kreditą;
 • Patvirtinkite savo tapatybę atlikdami 0,01 EUR pavedimą iš savo banko sąskaitos;
 • Credit King partneriai (partnerių sąrašą rasite čia) operatyviai atliks Jūsų kreditingumo vertinimą ir sistemoje pateiks galutinius asmeninius pasiūlymus pagal Jūsų poreikius;
 • Savo Credit King paskyroje, vienoje vietoje, matysite visus kredito bendrovių pateiktus pasiūlymus, kurių sąlygas galėsite lengvai palyginti ir išsirinkti tą pasiūlymą, kuris bus finansiškai palankiausias bei labiausiai atitiks Jūsų asmeninius kriterijus.

Kodėl prieš priimant sprendimą skolintis yra svarbu palyginti skirtingų kredito davėjų teikiamas sąlygas?

Kartais susiklosčius tam tikroms gyvenimiškoms situacijoms, papildomų finansų reikia čia ir dabar, todėl pasiskolinama iš pirmo pasitaikiusio kredito davėjo. Vis tik, nepasilyginę skirtingų kreditų davėjų siūlomų sąlygų, vartotojai už paskolas dažniausiai permoka, nes neįvertina kitų alternatyvių pasiūlymų. Rezultate, prarandama galimybė pasinaudoti pačiomis palankiausiomis sąlygomis. Tad kaip elgtis, norint finansinį sprendimą priimti kiek įmanoma atsakingiau? Štai keletas Credit King patarimų, kaip pasirinkti išties palankiausią asmeninį paskolos pasiūlymą:

 1. Sužinokite, kiek kainuoja skolintis.
 2. Atkreipkite dėmesį į paskolos grąžinimo terminą.
 3. Įvertinkite, kokio dydžio mėnesinė įmoka yra optimali.
 4. Lyginkite, lyginkite ir dar kartą lyginkite pasiūlymų sąlygas.

Kiek kainuoja skolintis?

Savaime suprantama, kad imant paskolą yra mokamos palūkanos, tad bendra suma, kurią galiausiai sumokate padengdami kreditą yra didesnė negu vien tik pačios paskolos suma. Paprastai tariant – grąžinti reikės daugiau negu pasirinkta paskolos suma, kadangi prisideda paskolos palūkanos, kai kuriais atvejais – sutarties mokestis ar pajinis įnašas (taiko kai kurios kredito unijos).

Taigi, atkreipti dėmesį reikia ne tik į kredito bendrovės siūlomas palūkanas, bet ir į papildomus mokesčius. Papildomų mokesčių dydis priklauso nuo konkretaus skolintojo, kadangi paskolos davėjas šių mokesčių įkainius nustato pagal savo vidines taisykles. Šiuo atveju, Credit King platformoje, kuomet yra pateikiami paskolų pasiūlymai – vartotojas iš karto aiškiai mato palūkanas ir visus su su paskola susijusius mokesčius, tad tampa labai paprasta įvertinti, kuris pasiūlymas yra finansiškai palankiausias.

Per kiek laiko reikia grąžinti?

Norint skolintis atsakingai, kad ir kuri paskolos rūšis tai bebūtų – vartojimo paskola, refinansavimas ar autolizingas, Credit King rekomenduoja nuodugniai permąstyti, per kiek laiko būtų realu grąžinti pasiskolintą sumą. Šioje vietoje reikalinga kruopščiai įvertinti santykį tarp norimos mokėti mėnesinės įmokos ir taikomų palūkanų – kitu atveju, paskolos našta gali išaugti.

Kuo paskolos grąžinimo terminas trumpesnis, tuo didesnės yra mėnesinės skolos grąžinimo įmokos, ir priešingai. Savo ruožtu norintiems pasiskolinti rekomenduojama rinktis tokį grąžinimo terminą, kuris nesukeltų diskomforto: mėnesines įmokas kredito bendrovei iš savo biudžeto galėtumėte „atriekti“ palyginus lengvai. Tačiau svarbu įvertinti ir tai, kad kuo grąžinimo terminas ilgesnis, tuo daugiau teks sumokėti palūkanų. Kuo anksčiau kreditas bus grąžintas, tuo mažiau bus sumokėta palūkanų. Vadinasi, tuo pigiau bus pasiskolinta.

Kokio dydžio mėnesinė įmoka – optimali?

Viena iš dažnai pasitaikančių besiskolinančių žmonių klaidų yra netinkamai pasirinktas grąžinamos mėnesinės įmokos dydis. Svarbu tinkamai įvertinti savo realias finansines galimybes – nepasirinkti per didelės mėnesinės grąžinamos sumos, nes tada finansinė našta gali tapti per sudėtinga. Taip pat nereikėtų rinktis ir per ilgo termino, jeigu realios finansinės galimybės leidžia mėnesines įmokas grąžinti per trumpesnį laiką.

Kokia yra optimali mėnesinė įmoka – individualus sprendimas kiekvienu atveju, tačiau esti paprastas matematinis būdas tai apskaičiuoti. Lietuvos Banko sprendimu, individo finansinių įsipareigojimų suma negali būti didesnė nei 40% visų žmogaus gaunamų pajamų. Pavyzdys: jeigu per mėnesį uždirbate 800 eurų, mėnesiniai finansiniai įsipareigojimai neturėtų viršyti 320 eurų. Vis dėl to, aklai atsižvelgti į šį skaičių taip pat nereikėtų – būtina įvertinti, ar 40% gaunamų pajamų skyrimas kredito padengimui nesukels didesnių finansinių nepatogumų, ar tai neturės reikšmingos įtakos kasdienei gyvenimo kokybei.

Dar viena svarbi rekomendacija, į kurią vertėtų atsižvelgti: tam atvejui, jeigu netolimoje ateityje gaunamos pajamos netikėtai pasikeistų į mažesnę pusę – verta iš anksto būti sutaupius bent poros mėnesių savo darbo užmokesčio biudžetą.

Taigi, nors paskolos mėnesio grąžinamos įmokos dydis priklauso nuo sumos, kurią norite pasiskolinti, pageidaujamo grąžinimo termino, palūkanų normos bei sutarties sudarymo mokesčių, svarbu nepamiršti įvertinti jau turimų finansinių įsipareigojimų bei realių finansinių galimybių.

Kodėl lyginti paskolas per Credit King – apsimoka?

Siekiant atsakingai ir protingai skolintis, prieš priimant sprendimą būtina kruopščiai palyginti bent kelių paskolų davėjų teikiamus pasiūlymus. Skolintis iš pirmos pasitaikiusios bendrovės ne tik nėra finansiškai atsakinga, tačiau ženkliai padidėja galimybė permokėti. Tuo tarpu palyginus kelių kredito davėjų sąlygas tarpusavyje įgyjate galimybę ne tik turėti pasirinkimo laisvę, bet ir aiškiai matydami skirtingas sąlygas galite lengvai įsivertinti, kuris pasiūlymas, pavyzdžiui, vartojimo paskolos, Jums yra finansiškai palankiausias.

Norėdami palengvinti žmonių orientavimąsi bendroje paskolų rinkoje, Credit King sukūrė nemokamą paskolų palyginimo platformą, kuria naudotis – paprasta, o norint gauti bent kelių skirtingų kreditorių pasiūlymus – užtenka užpildyti vos vieną paraišką. Atlikus savo tapatybės patvirtinimą, klientas savo paskyroje, patogiai vienoje vietoje mato Credit King partnerių pateikiamus pasiūlymus.

Užsiregistravimas platformoje www.creditking.lt, paraiškos užpildymas ir pasiūlymų gavimas ne tik nieko nekainuoja, bet ir neįpareigoja. Jeigu Jus domina vartojimo paskola, bet nei vienas pasiūlymas šiuo metu visgi nėra aktualus arba sprendimo nenorite priimti čia ir dabar – nieko tokio. Paraiška po savaitės išnyks, o kai paskolos gavimas vėl bus aktualus, galėsite paraišką užpildyti per naujo ir gausite atnaujintas partnerių sąlygas įvertinus to momento Jūsų finansines galimybes.

Jeigu savo Credit King paskyroje gavote tokį pasiūlymą, kuris atitinka Jūsų poreikius – sudaryti paskolos sandorį yra labai paprasta. Jums savo paskyroje tereikia pasirinkti pasiūlymą ir nuo tos akimirkos belieka sulaukti pasirinktos kredito bendrovės skambučio, kurio metu susitarsite dėl sutarties pasirašymo ir kitų su paskolos gavimu susijusių detalių suderinimo.

Credit King padeda sutaupyti Jūsų laiką, nes vietoje daugybės skirtingų paraiškų pildymo užtenka užpildyti vos vieną paraišką. Taip pat taupo Jūsų finansus – gaudami ir įvertindami skirtingus vartojimo paskolos, refinansavimo ar autolizingo pasiūlymus Jūs turite galimybę pasirinkti finansiškai palankiausią sprendimą. Ir visa tai atlikti galite neišėję iš namų – Credit King platforma patogu naudotis tiek kompiuteriu, tiek mobiliuoju telefonu.

Paskolos suma
Paskolos terminas
Mėnesinė įmoka*
00 € / mėn.
* Nurodyta mėnesinė įmoka yra tik informacinio pobūdžio, galutinis pasiūlymas gali skirtis, standartinis pavyzdys.
+370

Iki geriausių pasiūlymų vos 2 žingsniai