Refinansavimas - Credit King

Refinansavimas – tai produktas, kuomet turimi finansiniai įsipareigojimai, tai yra turimos paskolos, perkeliamos į kitą paskolų išdavimo įmonę ar banką. Paskolų refinansavimas gali būti pasirenkamas ir tada, kai norima padengti įsiskolinimus tiekėjams (telekomunikacijų, komunalinių paslaugų ir panašiai). Kai kurios kredito bendrovės refinansuoti gali netgi ir anstolius, tad paskolų refinansavimas įsiskolinusiems yra būtent tas finansinis produktas, kuris gali sumažinti esamą finansinę naštą.

Paskolų refinansavimo tikslas yra sumažinti turimų finansinių įsipareigojimų įmokas, palūkanas arba esant poreikiui gauti papildomą paskolą. Refinansuoti galima įvairias paskolas – tiek būsto paskolą, tiek vartojimo paskolą ar greitąjį kreditą. Šias paslaugas teikti gali visos įmonės, turinčios licenzijas teikti paskolas.

Mūsų partneriai, suteikiantys paskolų refinansavimą, išskiria šiuos perkreditavimo privalumus:

  • Mažesnės paskolos palūkanos;
  • Mažesnės paskolos įmokos;
  • Refinansavimas suteikia galimybę sujungti daugiau nei vieną turimą paskolą;
  • Galimybė padidinti paskolos sumą, prailginti grąžinimo terminą ar iš naujo sudaryti paskolos sutartį;
  • Refinansavimo dėka galima gauti geresnes paskolos grąžinimo sąlygas.

Kokiais atvejais reikalingas refinansavimas?

  • Jeigu kiekvieną mėnesį susiduriate su sunkumais vykdydami turimus finansinius įsipareigojimus paskolos / paskolų davėjams;
  • Refinansavimas reikalingas, kai norite pagerinti turimos paskolos / paskolų sąlygas;
  • Kai norite padengti tam tikrus turimus finansinius įsipareigojimus, pradelstus mokėjimus ar susidariusias skolas;
  • Kai norite atidėti paskolos mokėjimo terminą;
  • Refinansavimas taip pat reikalingas, kai pageidaujate prailginti paskolos grąžinimo terminą.

Norite gauti asmeninį refinansavimo pasiūlymą iš Credit King partnerių? Užpildykite paraišką spausdami čia arba žemiau esantį mygtuką.

Kodėl verta rinktis Credit King, jeigu norite refinansuoti turimas paskolas?

Pagrindinis refinansavimo tikslas yra sumažinti turimus įsipareigojimus, perkeliant paskolą iš vienos kredito bendrovės į kitą, tokiu būdų, pavyzdžiui, sumažinant mėnesinę paskolos įmoką. Tačiau kyla klausimas – o kur geriausiomis sąlygomis tai padaryti? Viena išeičių – kreiptis į kuo daugiau skirtingų kredito davėjų, pildant paraiškas. Neišvengiamai kiekviena bendrovė, kurioje pildysite paraišką, taip pat prašys pateikti ir su dabartiniais įsipareigojimais susijusius dokumentus. Visa tai skamba kaip labai daug laiko užimantis procesas, tiesa?

Laikas – svarbus ir ribotas išteklius kiekvieno žmogaus gyvenime. Jeigu yra būdų, kaip einamųjų reikalų sprendimui nešvaistyti laiko, o verčiau jį skirti artimiems žmonėms – būtent tą ir norisi padaryti. Taupyti Jūsų laiką yra vienas iš Credit King tikslų. Štai paprastas pavyzdys, kaip mums pavyksta tai padaryti:

refinansavimas paskolu refinansavimas refinansavimo paskolos paskolu refinansavimas isiskolinusiems

Vidutiniškai, pilnai su tapatybės verifikacija vieną, pavyzdžiui, refinansavimo paraišką užpildyti užtrunkama apie 10 minučių. Norint priimti atsakingą skolinimosi sprendimą, reikėtų pasilyginti bent kelių skirtingų kreditų davėjų pasiūlymus, vadinasi, reikėtų užpildyti bent kelias skirtingas paraiškas. Siekiant gauti bent 4 pasiūlymus, vidutiniškai pildydami paraiškas sugaištumėte apie 40 minučių. Tačiau ar keturių pasiūlymų pakanka, norint išsirinkti palankiausią paskolos pasiūlymą, jeigu rinkoje – daugybė skirtingų kredito davėjų?

Credit King šiuo metu turi 18 skirtingų partnerių kredito davėjų. Taigi, norint savarankiškai gauti 18 pasiūlymų – tai vidutiniškai „kainuotų“ 180 minučių arba 3 valandas Jūsų laiko. Tikime, kad savo laiką vertinate – Jūsų laiką vertiname ir mes, tad Credit King suteikia galimybę vietoje 3valandų – pasiūlymų gavimui skirti vos 10 minučių.

refinansavimas paskolu refinansavimas refinansavimo paskolos paskolu refinansavimas isiskolinusiems

Kuo skiriasi Credit King nuo kitų paskolų pasiūlymus teikiančių platformų?

Nors interneto platybėse randasi ne vienas tinklapis, siūlantis palyginti paskolų, įskaitant ir refinansavimo, pasiūlymus, vis tik svarbu įžvelgti vieną esminį skirtumą. Daugumoje tokio tipo puslapių esančioje paskolų skaičiuoklėje nurodę norimos gauti paskolos tipą, sumą ir terminą Jūs viso labo gausite bendrojo pobūdžio paskolų pasiūlymus, kurie gali ženkliai skirtis nuo Jūsų realių galimybių gauti paskolą.

Tuo tarpu Credit King veikimo principas yra kiek kitoks – užpildę pilną paraišką ir atlikę savo tapatybės patvirtinimą Jūs gaunate ne abstrakčius, tačiau galutinius asmeninius pasiūlymus. Tai, ką Jūsų paskyroje pateikia Credit King partneriai yra tos sąlygos, kurias iš tiesų kredito bendrovė gali Jums suteikti. Todėl galite būti tikri, kad prie Jus tenkinančio pasiūlymo paspaudę mygtuką „Pasirinkti“ – būtent tokią paskolą su nurodytomis sąlygomis ir galėsite gauti.

Naudotis Credit King platforma itin paprasta – www.creditking.lt puslapyje tereikia užpildyti vieną paraišką – pasirinkti, kokio tipo paskolos Jums reikia (vartojimo kredito, refinansavimo ar autolizingo), nurodyti reikiamos paskolos dydį ir norimą grąžinimo terminą. Pirmieji pasiūlymai pateikiami labai greitai – po to, kai įvyksta Jūsų tapatybės patvirtinimas – atsakymų sulaukti galite jau per pirmąją valandą.

Svarbu paminėti ir tai, kad nei vienas Credit King partneris, tai yra nei viena kredito bendrovė Jūsų skambučiais, laiškais ir žinutėmis sprendimo priėmimo procese „neatakuos“. Siekiant išvengti bereikalingo blaškymosi, kol nesate pasirinkę nei vieno iš pateiktų paskolų pasiūlymų, su Jumis telefonu kontaktuoti galės tik Credit King klientų aptarnavimo specialistai ir tik esant reikalui – t.y. papildomos informacijos poreikiui. Kredito bendrovė Jūsų Credit King paskyroje galės užduoti Jums klausimą arba paprašyti papildomų dokumentų, reikalingų pasiūlymo pateikimui. Tačiau ir tai vyksta visiškai tik elektroniniu būdu, neatskleidžiant Jūsų kontaktinių duomenų. Vienintelis kredito davėjas galėsiantis su Jumis susisiekti bus tas, kurio pasiūlymą Jūs pasirinksite – tam, kad galėtų operatyviai suderinti patogiausią paskolos sutarties pasirašymo būdą.

Credit King leidžia priimti geresnį sprendimą

Lietuvos banko duomenimis, 2019 metų rugsėjo pabaigoje Lietuvos namų ūkiai iš finansų įstaigų buvo pasiėmę vartojimo paskolų už 741 mln. Eur. Tai yra didžiausia suma nuo 2011 m. pabaigos. Panašias tendencijas galima pastebėti ir kitose Europos valstybėse.

Augant vartojimo paskolų populiarumui itin svarbu atkreipti dėmesį į atsakingą skolinimąsi ir finansinį švietimą. Vartotojai dažnai apsirinka vertindami tik paskolos palūkanas, nes tai nėra vienintelis mokestis, kurį taiko kredito davėjai. Taip pat reikėtų įvertinti vienkartinio sutarties sudarymo mokesčio dydį, mėnesinį sąskaitos administravimo mokestį ir kitus kriterijus.

Dažnai pasitaiko, kad vartotojai skolinasi ne pačiomis palankiausiomis sąlygomis dėl laiko ir žinių stygiaus. Todėl bendrovė sprendimo priėmimą palengvina pateikdama galutinius individualius kredito įstaigų pasiūlymus. Tai leidžia klientui pasirinkti labiausiai jam tinkantį pasiūlymą ir pasirašyti kredito sutartį.

Reikalinga konsultacija? Credit King klientų aptarnavimo specialistai pasiruošę padėti!

Credit King nemokamos paskolų platformos vienas iš siekių – palengvinti kliento orientaciją paskolų rinkoje. Mūsų klientų aptarnavimo specialistai dirba ne tik tam, kad padėtų Jums techniniais klausimais, susijusiais su naudojimusi Credit King platforma, bet pagal poreikį gali suteikti ir išsamesnę finansinę konsultaciją apie skirtingus paskolų produktus: vartojimo paskolą, refinansavimą ar autolizingą. Taipogi klientų aptarnavimo specialistai gali išsamiau pakonsultuoti apie kredito bendrovių tipų skirtumus (pavyzdžiui, kas yra kredito unijos), jeigu kyla neaiškumų – padėti suprasti pateikto pasiūlymo sąlygas, išsamiai informuoti, kokius dokumentus reikia pateikti vienu ar kitu atveju ir kita.

Primename, kad paraiškas www.creditking.lt galima pildyti bet kuriuo paros metu. Credit King klientų aptarnavimo specialistai gyvai telefonu ar „Live chat“ konsultuoja darbo dienomis nuo 09:00 iki 19:00 valandos ir šeštadieniais nuo 10:00 iki 16:00 valandos. Ne darbo metu su Credit King klientų aptarnavimo specialistais galite susisiekti šiais būdais:

 

 

 

 

Paskolos suma
Paskolos terminas
Mėnesinė įmoka*
00 € / mėn.
* Nurodyta mėnesinė įmoka yra tik informacinio pobūdžio, galutinis pasiūlymas gali skirtis, standartinis pavyzdys.
+370

Iki geriausių pasiūlymų vos 2 žingsniai