Dažniausiai užduodami klausimai - Credit King

Kreditkingas ir Credit King. Ar tai tas pats?

Taip, Credit King yra oficialus paskolų palyginimo platformos pavadinimas, tačiau šnekamojoje kalboje gali būti vartojamas ir sulietuvintas pavadinimas – kreditkingas.

Vartojimo paskola. Kas tai?

Vartojimo paskola skirta Jūsų vartojimo poreikiams tenkinti. Tai patogus būdas padengti kasdienes išlaidas, apmokėti gydymą,remontą, atostogas. Vartojimo paskola pasirenkama norint įsigyti smulkių pirkinių ar pagerinti buitį. Ji taip pat gali padėti įgyvendinti idėjas ir planus: padengti trūkstamą sumą kelionei ar Jūsų vestuvių šventei, apmokėti automobilio remontą ar namų atnaujinimą. Vartojimo paskola įprastai suteikiama be konkrečios kredito sutartyje nurodomos paskirties, taip pat nereikia įkeisti turto. Dėl šių priežasčių vartojimo paskolos kaina dažnai yra kiek didesnė lyginant su autolizingo ar būsto kredito kaina, kadangi kreditą teikiančiai bendrovei grąžinimą užtikrina tik Jūsų gaunamos pajamos. Maksimali vartojimo paskolos suma yra 25 000 EUR. Vartojimo paskolos teikiamos ne ilgesniam nei 5 metų laikotarpiui.

Autolizingas. Kas tai?

Autolizingas yra automobilio įsigijimas išsimokėtinai. Pasirašius lizingo sutartį Jūs tampate automobilio valdytoju ir juo naudotis galite iš karto (savininkas iki lizingo sutarties pabaigos yra kredito davėjas).

Refinansavimas. Kas tai?

Paskolų refinansavimas, tai produktas, kuomet turimi finansiniai įsipareigojimai, t.y. turimos paskolos, perkeliamos į kitą paskolų išdavimo įmonę ar banką. Paskolų refinansavimo tikslas yra sumažinti mokamas turimų finansinių įsipareigojimų įmokas, palūkanas arba gauti papildomą paskolą.

Paskola įkeičiant automobilį. Kas tai?

Paskola įkeičiant automobilį (kitaip dar vadinama paskola už automobilį, paskola už užstatą arba atgaliniu lizingu) yra paskola, kurios grąžinimas užtikrinamas transporto priemone. Pasirašius atgalinio lizingo sutartį (kitaip – finansinės nuomos sutartį) Jūs tampate automobilio naudotoju. Grąžinus paskolą Jūsų nuosavybės į automobilį teisės yra atstatomos. Automobilio įkeitimas teisės naudotis automobiliu nepanaikina, savo automobilį vairuoti Jūs galite ir toliau, o įkeitimu Jūs tiesiog garantuojate, kad paskolą grąžinsite.

Kas gali gauti paskolą?

Paskolą gali gauti nuolat Lietuvoje gyvenantys asmenys, kurie paraiškos pildymo dieną yra ne jaunesni nei 18 metų ir ne vyresni nei 75 metai.

Kokio dydžio paskolą galiu gauti?

Užpildžius paraišką, kredito bendrovės patikrins Jūsų gaunamų pajamų bei jau turimų finansinių įsipareigojimų dydį, ir atlikę Jūsų mokumo vertinimą apskaičiuos maksimalią galimos paskolos sumą. Kredito bendrovės Jūsų mokumą vertina individualiai, tad galimos paskolos dydį Jūs galite sužinoti tik užpildę paraišką.

Kokiam laikotarpiui suteikiamos paskolos?

Galimas paskolos terminas nuo 3 iki 72 mėnesių. Credit King partneriai Jus įvertins individualiai ir parinks Jums palankiausią paskolos laikotarpį.

Gyvenu užsienyje. Ar galiu gauti paskolą?

Paskolos išduodamos tik nuolat Lietuvoje gyvenantiems asmenims.

Esu bedarbis. Ar galiu gauti paskolą?

Credit King partneriai vadovaujasi atsakingo skolinimosi taisyklėmis, parengtomis Lietuvos banko, todėl paskolos suteikiamos tik pastovias ir oficialias pajamas gaunantiems asmenims.

Noriu gauti geriausius paskolos pasiūlymus. Kokius dokumentus turiu pateikti?

Norint gauti mūsų partnerių pasiūlymus privalote turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą arba tapatybės kortelę). Jeigu esate savarankiškai dirbantis asmuo, pildydami paraišką papildomai turėsite pateikti pajamas pagrindžiančius dokumentus (pvz. banko sąskaitos išrašus už paskutinius 4 mėnesius ar VMI metinę pajamų deklaraciją).

Kiek laiko reikia dirbti darbovietėje norint gauti paskolą?

Paskolos gali būti suteikiamos asmenims, darbovietėje dirbantiems ilgiau nei 4 mėnesius. Bandomasis laikotarpis darbovietėje paraiškos pildymo dieną turi būti pasibaigęs.

Turiu kitų finansinių įsipareigojimų. Ar galiu gauti paskolą?

Pagal Lietuvos banko reikalavimą, paskolą galite gauti tik tuomet, jeigu Jūsų bendra per mėnesį mokama visų paskolų įmokų suma neviršija 40% Jūsų gaunamų oficialių pajamų.

Turiu pradelstų mokėjimų. Ar galiu gauti paskolą?

Tikimybė gauti paskolą turint pradelstų mokėjimų, kurie yra užegistruoti išorinėse skolininkų duomenų bazėse, nėra didelė. Dauguma kredito bendrovių tikrina asmens kredito istoriją, tačiau vienos į pradelstus mokėjimus žūri griežčiau, kitos atlaidžiau, tad tiksliai atsakyti, ar Jūs galite gauti paskolą, galėsime tik tuomet, kai užpildysite paraišką, ir bus atliktas jūsų mokumo vertinimas. Credit King nerekomenduoja skolintis, jeigu jau turite pradelstų mokėjimų, kadangi taip rizikuojate prisiimti pernelyg didelę finansinių įsipareigojimų naštą. Jeigu jau esate paėmęs vieną ar kelias vartojimo paskolas ir neįstengiate sumokėti mėnesinių įmokų laiku, siūlome pasvarstyti apie galimybę šias paskolas refinansuoti.

Kaip greitai sulauksiu atsakymo dėl paskolos?

Užpildę paraišką Credit King svetainėje, individualius mūsų partnerių pasiūlymus gausite per 1 valandą. Tuomet paskolas galėsite palyginti ir išsirinkti finansiškai naudingiausią.

Išsirinkau ir patvirtinau vieną iš paskolos pasiūlymų. Kaip greitai pinigai bus pervesti į mano sąskaitą?

Pinigai į Jūsų sąskaitą bus pervesti po to, kai pasirašysite sutartį su paskolą išduodančia bendrove. Paprastai po sutarties pasirašymo pinigai Jūsų sąskaitą pasiekia per 10 – 15 minučių, išskyrus atvejus, kai Jūsų sąskaita yra kitame banke nei kredito bendrovės sąskaita. Tokiu atveju pinigų pervedimas užtruks šiek tiek ilgiau. Pavedimai tarp bankų vykdomi darbo dienomis nuo 8:00 iki 16:00 valandos.

Nesinaudoju interneto banku. Kaip galiu patvirtinti tapatybę ir pasirašyti sutikimą tvarkyti asmens duomenis?

Patvirtinti tapatybę ir pasirašyti sutikimą tvarkyti asmens duomenis galite atlikę 0,01 € mokėjimą iš savo sąskaitos. Jeigu interneto banku nesinaudojate, rekomenduojame nuvykti į savo banko padalinį ir ten sudaryti elektroninių paslaugų teikimo sutartį, kadangi kito būdo patvirtinti tapatybę ir pasirašyti sutikimą tvarkyti asmens duomenis nėra.

Kaip ir kada atlikti 0,01 € mokėjimą?

Po paraiškos užpildymo privalote patvirtinti savo tapatybę atliekant 0,01 € mokėjimą per Paysera sistemą. Pavedimą atliksite vadovaudamiesi mokėjimo lange esančiomis instrukcijomis.

Kokių paskolos sąlygų galiu tikėtis?

Credit King partneriai kiekvieno kliento paraišką vertina individualiai, tad metinės palūkanos priklausys nuo paskolos tipo ir tikslo (t.y. ar paskola bus skirta automobilio įsigijimui, ar vartojimo reikmėms tenkinti). Tikslias Jums siūlomas metines palūkanas ir kitas paskolos sąlygas sužinosite užpildę paraišką ir sulaukę mūsų partnerių pasiūlymų.

Credit King svetainėje užpildžiau paraišką, gavau pasiūlymus ir pasiėmiau paskolą. Kaip mokėti mėnesines įmokas už paskolą?

Credit King padeda palyginti skirtingų kredito bendrovių paskolas ir tai Jums nieko nekainuoja. Išsirinkus finansiškai naudingiausią pasiūlymą, sutartį Jūs sudarote ne su Credit King, o su ta kredito įstaiga, kurios pasiūlymą pasirinkote. Todėl visas su paskola susijusias įmokas turite mokėti tiesiogiai paskolą suteikusiai kredito bendrovei. Kilus neaiškumams dėl paskolos įmokų mokėjimo tvarkos, prašome kreiptis į paskolą išdavusią kredito įstaigą.

Paskolos įmoką pervedžiau ne į paskolą išdavusios bendrovės, o į Credit King sąskaitą. Ką turėčiau daryti?

Visas su paskola susijusias įmokas privalote mokėti į Jums paskolą išdavusios kredito bendrovės sąskaitą pagal sutartyje nurodytą mokėjimų grafiką. Jeigu netyčia pervedėte įmokos sumą į Credit King sąskaitą, prašome nedelsiant apie tai informuoti Credit King klientų aptarnavimo specialistus, kurie sugrąžins įmoką į Jūsų sąskaitą.

Koks Credit King klientų aptarnavimo specialistų darbo laikas?

Credit King klientų aptarnavimo specialistai Jus mielai pakonsultuos telefonu, el. paštu arba live chat‘u darbo dienomis nuo 9:00 iki 19:00 valandos ir šeštadieniais nuo 10:00 iki 16:00 valandos. Į ne darbo valandomis gautas užklausas atsakysime sekančią darbo dieną.

Kredito unija. Kas tai?

Kredito unija yra finansų institucija, veikianti kooperatiniais pagrindais. Jeigu norite gauti paskolą kredito unijoje, privalote tapti kredito unijos nariu. Kredito unijos veikia teritoriniu principu, t.y. galite tapti tik tos kredito unijos nariu, kurios teritorijoje gyvenate, esate registruotas, studijuojate arba dirbate.

Kaip tapti kredito unijos nariu?

Jeigu norite tapti kredito unijos nariu, turite pateikti prašymą kredito unijos valdybai ir įsigyti pajų. Kai kurios kredito unijos taip pat gali paprašyti susimokėti vienkartinį stojimo mokestį.

Pajus. Kas tai?

Pajus yra nario įnašas į kredito uniją. Norint tapti unijos nariu, privalote įsigyti privalomą pajų (minimali vertė –  30 Eur). Kadangi kredito unijos veikia kooperatiniais pagrindais, visi kredito unijos nariai kartu yra ir unijos savininkai. Tapdami kredito unijos nariu ir įsigydami pajų, Jūs įsigyjate dalį kredito unijos kapitalo, ir tai suteikia Jums teisę balsuoti visuotiniame narių susirinkime bei naudotis unijos teikiamomis paslaugomis (pvz. gauti paskolą kredito unijoje).

 

Paskolos suma
Paskolos terminas
Mėnesinė įmoka*
00 € / mėn.
* Nurodyta mėnesinė įmoka yra tik informacinio pobūdžio, galutinis pasiūlymas gali skirtis, standartinis pavyzdys.
+370

Iki geriausių pasiūlymų vos 2 žingsniai