Autolizingas - Credit King

Autolizingas – kas tai?

Autolizingas yra finansinė paslauga, kurią dažnai renkasi žmonės, nenorintys ilgai taupyti ir laukti, kol galės įsigyti naują automobilį arba atsinaujinti turimą transporto priemonę. Autolizingas suteikia galimybę už pasirinktą (tiek naują, tiek naudotą) automobilį mokėti palaipsniui. Kredito bendrovės automobilio įsigijimui dažniausiai suteikia finansavimą iki 100% rinkos vertės, nereikalaudami nei užstato, nei privalomo KASKO draudimo. Koks Jūsų atveju būtų pigiausias autolizingas galima sužinoti tik palyginus skirting kredito davėjų pasiūlymus. Pirmasis žingsnis, nuo kurio reikia pradėti: pasinaudoti autolizingo skaičiuokle ir užpildyti paraišką. Tai galite padaryti čia.

Visos tikslesnės autolizingu susijusios sąlygos yra pateikiamos tik po paraiškos įvertinimo – kredito davėjų pasiūlymuose iškeltos sąlygos dėl automobilio registravimo ir KASKO draudimo gali skirtis, priklausomai nuo automobilio kainos ir palūkanų normos. Kai kurie paskolos davėjai suteikia galimybę įsigyti ne tik automobilį, bet ir kitas transporto priemones: motociklus ar kitą techniką.

Atlikite autolizingo arba automobilio paskolų palyginimą vienoje vietoje – užpildykite vos vieną paraišką jau dabar savo Credit King paskyroje.

Ką verta žinoti apie automobilius, prieš juos įsigyjant?

autolizingas pigiausias autolizingas autolizingo skaiciuokle automobilio lizingas

Įsigyjant naudotą automobilį su autolizingu ar be jo, neretai pirkėją aplanko nerimas ar netgi baimė – ar tikrai norimas įsigyti automobilis neturi paslėptų trūkumų ar gedimų, kuriuos sėkmingai maskuoja transporto priemonės pardavėjas. O galbūt, kaip retsykiais pasitaiko, automobilio rida nėra autentiška? Tačiau nederėtų skubėti „teisti“ automobilio pardavėją, kadangi ne visuomet automobilio trūkumai yra slepiami piktybiškai – pasitaiko nemažai tokių atveju, kuomet savininkas iš tiesų nenutuokia apie vieną ar kitą automobilio defektą ir gedimą. Taigi, ką reikėtų daryti, kad automobilio įsigijimas taptų maloniu pirkiniu, o ne galvos skausmą keliančiu rūpesčiu?

Pirmiausiai pradėkite nuo techninės būklės patikrinimo. Kuo detaliau žinosite norimo įsigyti automobilio techninį stovį, tuo didesnė tikimybė, kad pavyks netolimoje ateityje išvengti nenumatytų „staigmenų“. Tačiau svarbu, kad patikrinimą, ar pasirinkta transporto priemonė yra techniškai tvarkinga atliktų savo srities profesionalai. Net jeigu apie automobilius Jūs ar Jūsų draugai išmanote išties daug – vien savo susidarytu įspūdžiu kliautis nėra tikslinga. Taigi, išsirinkus automobilį rekomenduojama kreiptis į autorizuotus ar kitus aukšto lygio servisus – patikėkite šį darbą profesionalams, nes patys galite kažkurių trūkumų ir nepastebėti. Jeigu ruošiatės imti paskolą automobiliui ir pasinaudoti autolizingu – pasirūpinkite, kad tai iš tiesų būtų vertinga investicija.

Dar vienas skirtumas tarp asmeninio ekspertiško vertinimo ir profesionalios apžiūros: atliekama automobilio patikra pagal VIN kodą. Kas yra VIN kodas (angl. vehicle identification number)? Tai unikalus septyniolikos raidžių ir skaičių derinys, nurodantis tam tikrą konkretų automobilį. VIN kodas svarbus tuo, kad automobilio gamintojas jame užkoduoja įvairią informaciją, tokia kaip automobilio markė, modelis, modelio metai, variklio tipas bei kiti duomenys, turintys reikšmės automobilį įsigyjant ne tik autolizingu. VIN numerį galima rasti ant visų transporto priemonių kėbulų.

autolizingas pigiausias autolizingas autolizingo skaiciuokle automobilio lizingas
Kur rasti VIN numerį automobilyje

Pirkėjui, kuris yra išsirinkęs vienokį ar kitokį automobilį įsigijimui autolizingu ir ne tik, VIN kodas gali suteikti ne tik aukščiau išvardintą informaciją, tačiau atskleisti automobilio pirkimų/pardavimų istoriją, techninės priežiūros įskaitas, nurodyti techninių problemų ir atliktų taisymų suvestines bei tokią informaciją apie automobilį kaip vagystės ir ar jis buvo patekęs į eismo įvykį. Taigi, labiau nei bet kada VIN kodas yra svarbus momentas automobilio įsigijimo procese, kadangi jame užkoduota išsami informacija gali daryti didelę įtaką žmogaus pirkimo sprendimui. Tad renkantis autolizingą – būtinai kreipkitės į profesionalus ir išsianalizuokite visą VIN kode esančią informaciją – tai leis žinoti ką iš tikrųjų ketinate įsigyti ir ar tai daryti yra pakankamai saugu.

Dar vienas svarbus aspektas, į kurį rekomenduojama atkreipti dėmesį žvalgantis galimo automobilio autolizingui – tikėtini eksploatavimo kaštai. Šis įvertinimas reikalingas tam, kad automobilio išlaikymas netaptų našta ir negrėstų poreikis kasdienį važiavimą iškeisti į vaikščiojimą pėsčiomis ar viešąjį transportą, vien todėl, kad važinėtis su įsigyta transporto priemone Jums pasirodys per brangu. Koks paprastas veiksmas, galintis nuo to apsaugoti? Tiesiog palyginkite norimo įsigyti naudoto automobilio eksploatavimo kaštus su naujo ekonomiško automobilio eksploatavimo kaštais ir nustatykite, ar tokią dalį savo mėnesinio biudžeto galėsite „atriekti“ pasirinktai transporto priemonei.

Taipogi, sprendžiant, kurį automobilį pasirinkti įsigyjimui autolizingu, dar vienas dalykas, kurį svarbu žinoti – detalės, susijusios su automobilio išore. Svarbu žinoti, ar automobilis buvo perdažytas ar ne, ar tam tikros jo dalys, pvz.: kėbulas, nerūdija. Kokie būdai gali būti naudojami, norint paslėpti tam tikrus kėbulo defektus? Štai keletas pavyzdžių:

  • Lipdukai
  • Juostelės
  • Užrašai

Tad atkreipkite dėmesį į juos arba patikrinkite, jiems esant, kas už jų slepiasi. Jeigu abejojate, ar automobilis buvo perdažytas – pirminiam įvertinimui galite palyginti dažų spalvas po kapotu ir ant kėbulo. Tik turėkite omenyje, kad nebūtinai perdažytas automobilis reiškia, kad jis buvo patekęs į vienokį ar kitokį eismo įvykį. Pasirinkta spalva gali būti ir tiesiog buvusio savininko skonio reikalas.

Automobilio durys. Žinia, kad tvarkingas automobilis pasižymi tikslia automobilio geometrija – tai reiškia, kad gerame kėbule tarpai tarp kėbulo ir durelių turi būti vienodi – patikrinkite, kaip užsidaro visos durys. Priežasčių gali būti įvairių: tiek buvęs įdaužimas ir neteisingai atstatyta arba išvis neatstatyta geometrija, o galbūt keistos detalės, nes ir po keitimo geometrija turi būti sutikslinta. Dažniausiai autolizingui pasirenkami naudoti automobiliai, tad šio momento nevalia praleisti nepatikrinus, nes yra nemaža tikimybė, kad geometrija išties gali būti netiksli.

Kiti dalykai, kuriuos taipogi būtinai turite atidžiai patikrinti:

  • Lempos
  • Padangos
  • Kondicionierius
  • Saugos diržai ir oro pagalvės

Lempos – pažiūrėkite, ar dega visos lempos (priešrūkiniai, galinių stopų lemputės). Net jeigu Jums atrodo, kad vienas negatinis LED’as iš 20-ies galinio stopo LED’ų yra nieko tokio – klystate. Tai gali būti priežastis, kodėl ateityje techninė apžiūra nebus sėkmingai praeita, o kitos nedegančios lemputės gali prišaukti ir policijos baudas.

Padangos – apžiūrinėjant padangas svarbu, kad ne padangos šonas, o pati padanga būtų vienodai nudilusi. Jeigu padanga nudilusi ne vienodai – tai ženklas, jog mašina gali turėti problem su važiuokle.

Kondicionierius – svarbiausias klausimas: ar jis veikia? Paspaudus įjungimo mygtuką turi pradėti veikti kondicionieriaus ventiliatorius, tuo pačiu turi kažkiek pasikeisti ir variklio garsas. Jeigu viskas įsijungia, bet šalto oro vis tiek nepučia – tai reiškia, kad sistemoje trūksta freono.

Automobilio saugos diržai ir oro pagalvės – neabejotinai, šie dalykai yra saugių kelionių garantas, tačiau neretai būna taip, kad pirkėjai pernelyg susikoncentruoja į automobilio saloną, techninę automobilio būklę, jo korpusą ar dažymą bei kitus su automobiliu susijusius niuansus, tačiau pamiršta labai svarbų niuansą – patikrinti oro pagalves ir diržus. Kaip veikia saugos sistemos, deja, Jūsų vertinimo irgi nepakaks. Tai turėtų atlikti profesionalai, kurie galėtų tinkamai nustatyti ar saugos sistemos veikia taip, kaip priklauso. Oro pagalvės automobilyje yra labai svarbios, nes jos gali padėti išsaugoti Jūsų ar su Jumis keliaujančių asmenų gyvybes patekus į avariją. Prie saugumo svarbu patikrinti ir kiek stabilus pats automobilis, t.y. kiek gerai veikia stabdžių sistema.

Taigi norint įsigyti tvarkingą automobilį įsigyjimui autolizingu, reikėtų neapsiriboti vien tik jo išorine apžiūra: svarbi ir VIN patikra, techninė būklė, automobilio istorija, eksploatacijos preliminarūs kaštai, saugumo įrangos patikrinimai ir kt. Tad nusprendus pasinaudoti autolizingu ir išsirinkti gerą automobilį gali būti nemažai laiko bei žinių reikalaujantis klausimas, tačiau žinant į ką svarbu atkreipti dėmesį ir su profesionalų konsultacija – rasti Jus džiuginsiantį naują pirkinį tikrai įmanoma. Linkime saugių kelionių!

Praktinis vadovas kaip išsirinkti naudotą automobilį, spausk čia ir parsisiųsk.

autolizingas pigiausias autolizingas autolizingo skaiciuokle automobilio lizingas

Primename, kad užpildyti autolizingo paraišką Credit King platformoje – nieko nekainuoja. Pildykite dabar ir sužinokite, kokias autolizingo sąlygas Jums gali pateikti kredito bendrovės – Credit King partneriai.

Paskolos suma
Paskolos terminas
Mėnesinė įmoka*
00 € / mėn.
* Nurodyta mėnesinė įmoka yra tik informacinio pobūdžio, galutinis pasiūlymas gali skirtis, standartinis pavyzdys.
+370

Iki geriausių pasiūlymų vos 2 žingsniai