Apie Credit King: nemokama paskolų palyginimo platforma

Apie Credit King

Credit King yra patikima paskolų palyginimo platforma, suteikianti galimybę vienoje vietoje nemokamai ir operatyviai gauti geriausius asmeninius kredito pasiūlymus užpildžius vos vieną paraišką. Pradėjusi veiklą 2019 metais, Credit King pelnė vartotojų palankumą, padėdama ženkliai sutaupyti laiko ir pinigų. Naudotis paskolų palyginimo platforma dar niekada nebuvo taip lengva!

Kodėl Credit King?

Pažiūrėkite video ir jame rasite atsakymą!

Lyginti paskolas svarbu!

Lietuvoje yra daugiau kaip 40 finansavimo bendrovių, siūlančių pinigines paskolas. Šie skolintojai vienas nuo kito skiriasi savo kreditavimo politika, apimančia palūkanų normą, komisines įmokas, kredito suteikimo nagrinėjimo procesą.

Skaidrumas

Mes norime, kad Credit King klientai galėtų lengvai orientuotis paskolų rinkoje bei priimtų teisingus ir protingus sprendimus, įvertinę visus su paskola susijusius niuansus, įskaitant ir savo galimybes grąžinti paskolą.

Paprastumas

Priimti sprendimą neturi būti sudėtinga. Šį procesą savo klientams palengviname keliais būdais:

  • pildoma tik viena paraiška;
  • individualūs paskolos pasiūlymai – per 1 valandą;
  • vienas aiškus kredito pasiūlymų sąrašas.

Saugumas

Credit King klientų duomenys ir su klientais susijusi informacija siunčiama šifruotais kanalais. Credit King techninė komanda nuolat stebi interneto svetainės saugumą. Susipažinkite su Credit King privatumo politika.

Nemokamai ir neįsipareigojant

Credit King – tai nemokama platforma, užtikrinanti keitimąsi duomenimis tarp Jūsų ir paskolos davėjo. Sutartis bus sudaryta tik su Jūsų pasirinktu paskolos davėju.